Mafia 3’ü ücretsiz deneyin!

Aksiyon oyunu Mafia 3 denemek isteyenler için ücretiz demosu ile oyunseverlerin beğenisine sunuluyor.

Mafia 3’ü ücretsiz deneyin!

Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan açık dünya aksiyon oyunu Mafia 3 denemek isteyenler için ücretiz demosu ile karşınızda.

Destiny 2’den ilk fragman geldi!

Oyuncular Mafia 3’ün ilk bölümünü oynayabilecekler ve Lincoln Clay'in 1960'ların New Orleans'ından esinlenilerek yaratılmış New Bordeaux'taki İtalyan mafyasından intikam alma hikayesi için zemini hazırlayan banka soygununu görebileceksiniz. Oyunu beğenip daha da ilerlemek isteyen oyuncular, oyunu satın aldıktan sonra kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Mafia 3'ün yeni DLC'si de oyunculara sunuldu

Aynı zamanda Mafia 3'ün ilk paralı DLC'si olan Faster, Baby! de yayınlandı. Faster, Baby! Lincoln Clay'in intikam hikayesiyle birlikte gelişen yeni olayları konu alıyor. Bayou'nun batısındaki Sinclair Parish kasabasıyla genişleyen New Bordeaux'da Lincoln bir diğer yeni karakter olan Roxy Laveau ile birlikte yolsuzluğa bulaşmış Şerif “Slim” Beaumont'u indirmeye çalışıyor. Sinclair Parish'in kontrolü için savaşan Lincoln'ın repertuarına yeni sürüş ve dövüş mekanikleri de ekleniyor ve yeni silahlar ve taşıtlar kullanabiliyor.