Sözcü Plus Giriş

O da hack mağduru oldu: Alison Brie’nin özel fotoğrafları internete sızdı!

Mad Man ve Community dizisiyle tanınan Alison Brie'de hack mağdurları arasına katıldı. Önceki aylarda Emma Watson'la başlayan "The Fappaening" hack mağdur etmeye devam ediyor...

Sozcu.com.tr
12:08 -
O da hack mağduru oldu: Alison Brie’nin özel fotoğrafları internete sızdı!

Ünlü oyuncu Alison Brie, The Fappening sızıntılarının son kurbanı oldu. Scream 4, The Lego Movie ve Get Hard filmlerinin ardından televizyon dünyasına adım atan ve önce Mad Men, ardından da Community dizileriyle beğeni kazanan Alison Brie’nin büyük bir hayran kitlesi bulunuyor.

İLGİLİ HABERBüyük hack skandalı! Emma Watson'ın özel fotoğrafları internette!Büyük hack skandalı! Emma Watson'ın özel fotoğrafları internette!

REKLAM MI SIZINTI MI?

GLOW dizisi yüzünden vücut yapısının bozulduğunu belirten Brie’nin fotoğraflarının bir anda sızdırılması bazı iddiaları da beraberinde getirdi. Uzun süredir The Fappening’in son dalgalarının, direkt olarak oyuncuların kendileri tarafından sızdırılan ve reklam kampanyası amacı taşıyan fotoğraflar olduğu iddia ediliyor.

About last night… Casual outfit ✔️ Too long of bangs ✔️ Undeniable stair presence ✔️

Alison Brie (@officialalibrie)’in paylaştığı bir gönderi ()

İLGİLİ HABERÖzel fotoğrafları hacklenenler arasına Walking Dead oyuncusu da katıldı!Özel fotoğrafları hacklenenler arasına Walking Dead oyuncusu da katıldı!
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more