Overwatch’ta Çin yeni yılı başladı

Son zamanların en popüler oyunu Overwatch, oyunculara farklı promosyonlar sunuyor. Son olarak Overwatch'ta Çin yeni yılı için özel paketler ve kostümler tasarlandı.

Overwatch’ta Çin yeni yılı başladı

Geçtiğimiz yılın en iyi yapımı seçilen Overwatch için ücretsiz yeni içerikler gelmeye devam ediyor. Bu etkinlikler kapsamında Horoz Yılı başladı!

Tracer’ın çok tartışılan sahnesi gerçek oldu!

Çin temasına özel olarak Lijiang Tower’da havai fişek gösterileri düzenlenecek. Oyuncular Overwatch'un yeni kapışma modunda bayrağı kapmak için birlikte uğraşabilecekler.

Bugünden başlayarak oyundaki tüm Ganimet Kutuları özel olarak paketlenmiş Ay Ganimet Kutularına dönüştürüldü ve içlerinde Palanquin D.Va ve Wukong Winston gibi yeni kostümlerin de dahil olduğu hediyeler hazırlandı.
overwatch-horoz-yili-kostum

Overwatch’ta Çin teması

Önceki etkinliklerde olduğu gibi Ay Ganimet Kutuları da kazanılabilecek veya satın alınabilecek ve her kutuda Horoz Yılı koleksiyonumuzdan en az bir eşya bulunuyor. 13 Şubat’ta kutular yine eski haline geri dönecek.

Yeni Horoz Yılında da oyuna yeni mod ekleniyor. Modun ismi ise Horozu kap! Horozu Kap modunda takımlar Lijiang Tower'da karşı karşıya gelecekler ve düşman bayrağını ele geçirmeye çalışacaklar (rakibiniz de aynı şey için uğraşacak).

Öğrenciler Overwatch için sanal gerçeklik sistemi yaptı İlginizi Çekebilir Öğrenciler Overwatch için sanal gerçeklik sistemi yaptı

 

Loading...