Reklamsız Sözcü

Samsung’dan Note8 sürprizi! Sınırlı sayıda üretiliyor!

Samsung yakında Galaxy Note8'in sınırlı sayıda 99AVANT sürümünü piyasaya sürecek.

android-time 18:48
Samsung’dan Note8 sürprizi! Sınırlı sayıda üretiliyor!
Samsung yakında Galaxy Note8'in sınırlı sayıda 99AVANT sürümünü piyasaya sürecek.

Samsung Galaxy Note8’in yeni bir sürümünü çok sınırlı sayıda piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu sürüm çok sınırlı bir sayıda olması nedeniyle yalnızca birkaç hafta satışta olacak.Yaratıcı sanat markası 99AVANT ile birlikte tasarlanan cihaz yüksek sanatsal kalite standardına sahip olacak.Üretilen her bir sanat parçasının sekiz haneli bir AVA kodu var, bu sayede gerçek olup olmadığı anlaşılıyor. Satın alma verisi 99AVANT sisteminde bulunduğu için, satın alan kişi her zaman bu kodu kullanarak ellerindeki parçanın gerçek olup olmadığını kontrol edebilir.

Standart çalışmaları gibi, Galaxy Note8’in 99AVANT sürümü de sadece 99 ürüne sınırlı olacak. Cihazların ayrıca eşsiz bir AVA kodu ve sanatçı imzası bulunacak. Neyse ki sanat çalışması telefonun kendi üzerinde değil, kasasının üzerinde. Şimdilik bu ürün sadece Güney Kore’de piyasaya sürülecek. Fiyatı 1,911,000 Güney Kore Won’u, bu da 1,754 dolarda denk geliyor. Cihazın iç özellikleri Galaxy Note8’in standart modeliyle eşit olacak, ama dahili depolama 256GB olacak.

İLGİLİ HABERSamsung Galaxy S9 ve S9 Plus ile ilgili önemli ayrıntı! Büyük fark...Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus ile ilgili önemli ayrıntı! Büyük fark...

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more