Sözcü Plus Giriş

Snapchat uygulamasına Pokemon filtresi eklendi

Kendinizi Pikachu olarak hayal edemiyorsanız, Snapchat mobil uygulamasında bunu yaşayabilirsiniz. Snapchat'in yeni Pokemon filitresi oldukça beğeni topladı.

13:43 -
Snapchat uygulamasına Pokemon filtresi eklendi

En popüler mobil uygulamalar arasında yer alan Snapchat ve Pokemon Go güçlerini birleştirdi. The Pokemon Company'nin ortaklığı ile artık Snapchat uygulamasındaki fotoğraflarınıza Pikachu filtresi ekleyebiliyorsunuz.

Snapchat gözlükleri ile canlı yayında ameliyat

Yeni filtre başarılı bir fotoğraf düzenleme sayesinde kafanıza Pikachu kulakları ve yanaklarınıza da kocaman birer kırmızı gamze ekliyor. Ayrıca ekrana Pikachu animasyonu koymak ve çevrenize saçılan elektrik dalgaları yaymak bile mümkün. Bu filtre ücretsiz olarak Snapchat uygulamasına ekleniyor ve sizin kullanıcı olarak ekstra bir şey yüklemenize gerek yok.
Pokemon filtresi bir seferde her kullanıcıya aynı anda açılmamış olabilir. Eğer Snapchat uygulamasıını açıp da filtreyi görmezseniz, bir-iki gün içinde otomatik olarak yüklenebilir. Böylece Pokemon severlere Snapchat kullanmak için bir sebep çıktı. Bu filtre çok kullanılırsa ve popüler olursa, The Pokemon Company başka Pokemonların da filtre olarak kullanılmasına izin verebilir.

İLGİLİ HABERKiliseye Pokemon yakalamaya girdi: 3,5 yıl hapse girdi!Kiliseye Pokemon yakalamaya girdi: 3,5 yıl hapse girdi!
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more