Sözcü Plus Giriş

Twitter batıyor mu? Twitter kullanıcıları için önemli haber

Twitter'ın açıkladığı son raporlar şirketin hiç de iyi durumda olmadığını gösterdi. Twitter tarafından sunulan 2017'nin ikinci çeyrek raporunda şirket adeta sıfır çekti...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 16:29, 15/08/2017
Twitter batıyor mu? Twitter kullanıcıları için önemli haber

Sosyal medya platformu dendiğinde ilk akla gelen sitelerden olan Twitter’da işler pek iyi gitmiyor. Twitter’ın ikinci çeyrek raporu hisse sahiplerini tatmin etmekten uzak bir görüntü çizdi. Twitter, toplamda 328 milyon kullanıcı açıkladı, bu yüksek bir rakam olarak gözükse de ilk çeyrekle hiçbir fark içermiyor. Beklentilere göre 4 milyon yeni kullanıcı kazanması öngörülen Twitter geçtiğimiz çeyrekte yerinde saydı.

HİSSELERİ GERİLEDİ

Wall Street'in gelir beklentilerini aşabilen Twitter, 574 milyon dolar gelirden hisse başına 12 cent kar elde etti. Wall Street ise sadece 537 milyon dolar gelir beklentisi içerisindeydi. Bu rapor sonrasında şirket hisselerinin yüzde 6 oranında geriledi.

İlginizi ÇekebilirTwitter'da onaylanmış hesaplar için arkadaşlık servisi!Twitter'da onaylanmış hesaplar için arkadaşlık servisi!İlginizi ÇekebilirTwitter'da taciz içeren hesaplar yeni güncellemeyle yandı!Twitter'da taciz içeren hesaplar yeni güncellemeyle yandı!
Yayınlanma Tarihi:14:35,