Twitter Lite geliyor! Twitter artık telefonunuzda yer kaplamayacak

Twitter Lite, Twitter tarafından duyuruldu. Peki Twitter Lite nedir? Normal Twitter uygulamasından ne farkı olacak? İşte çok yavaş internet bağlantılarında bile verimlilik sağlayan yeni Twitter uygulaması hakkında merak edilenler...

Twitter Lite geliyor! Twitter artık telefonunuzda yer kaplamayacak

Birçok akıllı telefon kullanıcısının sıkıntı duyduğu konuların başında, hafıza yetersizliği ve internet kotası gibi konular geliyor. Twitter’ın duyurduğu Twitter Lite uygulaması Twitter’da vakit geçirirken bu sorunları yaşamamanızı sağlayacak.

twitter-lite

TWITTER LITE NEDİR?

Cep telefonunuzda sadece 1 MB'lık yer kaplayan bir uygulama olan Twitter Lite, çok düşük bağlantı hızlarında bile maksimum performans sağlayabilecek. Veri kullanımnı %70 oranlarında düşürerek internet kotanıza dost bir uygulama olarak tasarlanan Twitter Lite, geçici olarak bağlantınız kopsa da çevrimdışı destek sağlayacak; böylece Twitter'ı kullanırken kesinti yaşamanmayacak. Twitter Lite'ı akıllı telefonunuz veya tabletinizden mobile.twitter.com adresine girerek edinebilirsiniz. Twitter Lite ile ilgili daha fazla bilgiye lite.twitter.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Twitter'da yumurta dönemi bitiyor! İlginizi Çekebilir Twitter'da yumurta dönemi bitiyor!

 

Twitter'da 140 karakter sınırı değişikliği! İlginizi Çekebilir Twitter'da 140 karakter sınırı değişikliği!