Sözcü Plus Giriş

WhatsApp tehlikede! Saniyeler içinde çaldırabilirsiniz!

WhatsApp artık herkesin en özel alanlarından biri, kişiye özel birçok verinin elde edebileceği WhatsApp hesaplarını saniyeler içinde çalabilen bir uygulama Google Play'de ve AppStore'da yayınlandı. Sadece birkaç saniyeliğine telefonunuzu eline geçiren biri tüm WhatsApp mesajlarınızı kopyalabilir. Korunmak için bazı önlemler almanız gerekiyor.

Sozcu.com.tr
12:40 -
WhatsApp tehlikede! Saniyeler içinde çaldırabilirsiniz!

WhatsApp mesaj güvenliğinizi inanılmaz şekilde tehlikeye atarak mesajlarınızın tümünü farklı telefona geçiren ve diğer telefondan aktif olarak mesaj atılmasına izin veren uygulama WhatsApp kullanıcılarını korkuttu. WhatsWeb For Whatscan adıyla Google Play’de ve AppStore’da yayınlanan uygulama veri hırsızlığı yapanlar için büyük kolaylık sağlıyor, kişisel verilerini güvende tutmak isteyenleri ise tedirgin ediyor. Uygulama hem Android hem de IOS cihazlar üzerinde kullanılabiliyor.

whatsapp1

SADECE BİRKAÇ SANİYE YETİYOR!

Sadece birkaç saniyeliğine telefonunuzu eline geçiren biri tüm WhatsApp mesajlarınızı kopyalabilir. Bu kopyalama işlemi sonrasında WhatsApp mesajlarınızı diğer telefona kaptırmanızın yanında WhatsApp’ınızdan mesaj atma ve gelen mesajların tümünü okuma gibi yetkiler de diğer telefona geçecek.

NASIL KORUNURSUNUZ?

WhatsApp Web uygulaması üzerinden çalışan program masaüstü bilgisayar üzerinde oturum açmışsınız gibi işliyor, WhatsApp verilerinizi tekrar sadece kendinizde görünür hale getirmek için WhatsApp Web’e tıklayarak tüm bilgisayarlardan çıkış yap demeniz gerekiyor.

web-cikisİLGİLİ HABERWhatsApp'da maviden sonra yeşil tik dönemiWhatsApp'da maviden sonra yeşil tik dönemi

 

İLGİLİ HABERHackerlar tüccar oldu: 500 dolara istediğinizi hackleyin!Hackerlar tüccar oldu: 500 dolara istediğinizi hackleyin!
Son güncelleme: android-time 16:29 15.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more