Sözcü Plus Giriş

WhatsApp’da onaylı profil dönemi: WhatsApp hesabınızı onaylattınız mı?

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp'da onaylı profil dönemi başlıyor. Özellikle işletmecileri etkileyecek olan onaylı profiller ne işe yarayacak?

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 16:13, 31/07/2017
WhatsApp’da onaylı profil dönemi: WhatsApp hesabınızı onaylattınız mı?

WhatsApp yavaş yavaş işletmeciler için adımlar atmaya başlıyor. WhatsApp tarafından işletmeler arası mesajlaşmada kullanılacak yeni özellikleri duyruldu. Sıradan kullanıcıyı tam olarak etkilemeyecek olan onaylı hesaplar yine de WhatsApp kullanıcıları açısından bir devrim niteliği taşıyacak.

whatsapp-tik-gorsel

BETA SÜRÜMÜNDE FARK EDİLDİ

Windows Phone platformundaki Beta sürümünde fark edilen WhatsApp onaylı profiller yeniliği sayesinde kullanıcılar işletmeler için iletişime geçmek istedikleri zaman şirketin direkt olarak onaylı WhatsApp profiline mesaj gönderme işini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek. İşletmeler için dolandırıcılığın ve olumsuzlukların önüne geçmek isteyen şirket WhatsApp’ın onaylı hesap işaretiyle korunacak olup küçük ve orta büyüklükte işletmeler için gelecek olan bu özellik Android, Windows Phone ve iOS platformlarında aktif edilecek.

İlginizi ÇekebilirYakında WhatsApp'ınız kararabilir: WhatsApp gece modu nedir?Yakında WhatsApp'ınız kararabilir: WhatsApp gece modu nedir?İlginizi ÇekebilirWhatsApp ipuçları: WhatsApp'da mesaj güvenliği nasıl sağlanır?WhatsApp ipuçları: WhatsApp'da mesaj güvenliği nasıl sağlanır?