Sözcü Plus Giriş

Whatsapp’ın yeni özelliği sızdırıldı!

Geçen Perşembe günü Whatsapp tarafından Windows Phone telefonlar için yayınlanan bir beta güncellemesi, yepyeni özellikler getirdi. Daha sonra bir beta güncellemesi daha yayınlanarak eklenen bu yeni özellikleri kaldırıldı.

Güncellenme: 22:58, 18/12/2017
Whatsapp’ın yeni özelliği sızdırıldı!

Mesajlaşma ve konuşma uygulaması olan Whatsapp'ın desteklediği mobil platformlardan birisi de Windows Phone. Windows Phone telefonlar için 2.17.342.0 beta sürümünü çıkaran firma kullanıcılara bazı yeni özellikler sunmuştu.

Bunlardan en önemlisi, grup sohbetinde yazılan bir mesaja özel mesaj olarak yanıt verebiliyor olmaktı. Uygulama, gruba yazılan mesajı özel olarak yanıtlamak istediğinizde ilgili mesajı alıntılıyor ve sohbet ekranını otomatik olarak açıyordu.

İlginizi ÇekebilirWhatsApp'a 4 yeni özellik! Engellediğiniz kişiler...WhatsApp'a 4 yeni özellik! Engellediğiniz kişiler...

Cuma günü yayınlanan 2.17.344 beta güncellemesi ile birlikte bu özellik kaldırıldı. Perşembe günü yayınlanan güncellemedeki diğer yenilikler ise, hala kullanılabilir. Bunlar; arama ekranları için yeni bir tasarım, görüntülü konuşmadan sesli konuşmaya kolay geçiş ve gelişmiş grup ayarları. Görünüşe göre uygulama ekibi,  bazı yenilikleri yanlışlıkla erken sundu.

İlginizi ÇekebilirWhatsApp'tan bomba yenilik! Biriken mesajları özetleyecek sizin yerinize cevap verecekWhatsApp'tan bomba yenilik! Biriken mesajları özetleyecek sizin yerinize cevap verecek