Şaşkına çevirecek garip seks yasaları!

Robert Wayne, 'Dünyanın En Garip Seks Yasalarını' kitabında bir araya getirmiş.

Şaşkına çevirecek garip seks yasaları!

İşte sizi şaşkına çevirecek dünyanın en garip seks yasaları…

Doha, Katar'da bir müslüman kadın yıkanırken veya giyinirken, odaya girebilecek bir erkeğe karşı hazırlıklı olmak zorundadır. Kadın önce vücudunu değil, yüzünü örtmelidir.

Bhutan yasaları küçük erkek kardeşin abisi bekaretini kaybetmeden önce bekaretini kaybetmesine izin vermez. Küçük kardeşin daha önce evlenmesi de yasaktır.

seks-yasalari

Nambia’da bir kadına tecavüz eden erkeğin seçim hakkı vardır: yirmi yıl hapis ya da hadım edilme.

Montevideo, Uruguay'da bir erkeğin aybaşı halindeki karısıyla sevişmesi yasaktır. Hatta beli ile dizleri arasındaki bölgeye dokunmasına bile izin verilemez.

Wicklow, İrlanda’da bir erkek kanuna karşı gelmeden at, inek ve keçi gibi hayvanları 'rahatsız edebilme' hakkına sahiptir.

Surinam'ın Paramarino şehrinde bir erkek yalnız bir kadına tecavüz ederse cezalandırılmaz. Tabii eğer kadın tecavüzcüsüyle evlenmeye karar verirse.

Buckfield, Maine'de hiçbir taksi şoförü gece kulubü, bar vb. içki satılan yerlerden evinen dönen bir müşterisinin taksi ücretini ödemek için kendisine 'seksüel lutufta' bulunmasını kabul edemez.

seks-yasalari

North Carolina'da bir erkeğin pencereden bir kadını röntgenlemesi yasaktır. Fakat bir erkeğin bir erkeği röntgenlemesi yasak değildir.

Trementon, Utah’ta hiçbir kadın giden bir ambulansın içinde bir erkekle sevişemez. Eğer sevişirken yakalanırsa yaptığı hareket cinsel suça girer ve adı yerel gazetede yayınlanır. Erkeğin ise adı bile geçmez…

Belize'de bir erkeğin halasıyla sevişmesi ve evlenmesi yasaktır. Ağaca bağlanıp dayak atma cezası uygulanır.

Sorocaba, Brezilya'da halka açık yerlerde tutkulu bir şekilde öpüşmek kanuna aykırıdır. Bu öpüşme tarzı için açıklama şöyledir: ”tükürüklerin karışarak zevki yükselteceği tipte öpüşme”

seks-yasalari

Valparaiso, Şili'de hiçbir erkek zina suçu işlemiş bir kadınla evlenemez.

La Paz, Bolivya'da evli bir kadının bir damladan fazla alkol tüketmesi yasaktır. Bunu yapan kadını kocası derhal boşayabilir.

Glasgow, İskoçya'da hiçbir erkek, iş saatleri içinde bir vitrin mankenini okşayamaz.

Loading...