Sözcü Plus Giriş
VAHE KILIÇARSLAN

‘Bizim Hikaye’ geçildi

18 Kasım 2017

Sevgili okuyucularım,
Fox TV'nin revaçta olan dizisi ‘Bizim Hikaye' perşembe akşamlarının birincisi oluyordu. Geçtiğimiz hafta Kanal D'nin başarılı dizisi ‘Vatanım Sensin' tarafından reyting yarışında geçildi. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in oynadığı dizi ikinci sezonuna zirvede başladı. ‘Bizim Hikaye' ve Star TV'nin yeni dizisi ‘Siyah İnci', ‘Vatanım Sensin'i sezon boyunca aynı şekilde takip edeceğini bu bilançoyla gösteriyor.

fox-bizim-hikaye

Star TV'deki ‘Söz' dizisi birinciliklerini sürdürürken, ‘Ufak Tefek Cinayetler' akıcı senaryosuyla reyting karnesindeki ivmesini sürdürüyor. Dizi, salı akşamı ATV'nin zirvedeki dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı AB kategorisinde geride bırakarak birinciliğe oturdu. Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır dizide müthiş bir oyunculuk sergiliyor. Gökçe Bahadır son zamanlarda en çok tercih edilen kadın oyuncu olarak da dikkat çekiyor. Milyonlarca hayran kitlesine sahip olan Bahadır'ın oyunculuk kariyerindeki yükselişini daha uzun yıllar sürdüreceğini düşünüyorum.

Romantik güverte sahneleri

Çarşamba akşamlarının yıldız dizisi ‘Diriliş Ertuğrul' ise AB'de yine bu hafta 17 reyting alarak başarısını sürdürdü. Cuma akşamları ise Özcan Deniz ve Aslı Enver'in oynadığı ‘İstanbullu Gelin' reyting karnesindeki zirvesini sürdürüyor. Özcan Deniz artık, duygusal ve romantik dizilerin vazgeçilmez erkek oyuncusu oldu. Bursa Güzelyalı'da limanda konuşlanan Turan Emeksiz isimli şehir hatları gemisi restorasyon çalışması gördükten sonra Otantik Otel olmuştu. Güvertesinde Özcan Deniz'in Aslı Enver ile romantik sahneleri gerçekten müthişti. Bu iki oyuncu partner olarak birbirlerine çok yakışıyorlar. Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez dizileri tüm hafta boyunca bu şekilde ekranlarımızdalar.
Sevgi ile kalın…

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more