Reklamsız Sözcü
VAHE KILIÇARSLAN

Yılın en iyileri

30 Aralık 2017

Sevgili okuyucularım,
Bir yıl daha geride kaldı. Sevinçlerle, üzüntülerle geçen bir yıl… Bu sırada televizyon izleyicisi yine ekran başındaydı. Peki farklı kategorilere göre en çok izlenenler neler oldu?

Enler listesi

‘Yılın En İyi Dizisi', TRT 1'de çarşamba akşamları yayınlanan ve yüzde 45 izlenme paylarını bulan ‘Diriliş Ertuğrul', ‘Yılın En İyi Erkek Oyuncusu', ‘Vatanım Sensin' dizisindeki performansıyla Halit Ergenç, ‘Yılın En İyi Bayan Oyuncusu', Star TV'de salı akşamları yayınlanan ‘Ufak Tefek Cinayetler'deki rolüyle Gökçe Bahadır oldu. ‘Yılın En İyi Senaristi', Star TV'de pazartesi akşamları yayınlanan ‘Söz' dizisi ile Ethem Özışık; ‘Yılın En İyi Programı' TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu ‘Survivor'; ‘Yılın En İyi Erkek Haber Spikeri' Fox Haber'den Fatih Portakal, ‘En İyi Bayan Spiker' Star Haber'den Nazlı Çelik, ‘Yılın En İyi Gündüz Kuşağı Programı' tabii ki reyting rekorları kıran ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert' oldu. ‘Yılın en iyi sanatçısı' tabii ki yeni çıkardığı müthiş albümle Tarkan, ‘Yılın En İyi Kanalı' reyting listesinin kanallar arası birincisi Ömer Özgüner'in genel müdürlüğünü yaptığı Star TV…

Herkese iyi seneler…

Televizyon dünyası 2017'de inanılmaz bir yarış içerisindeydi. En iyisini yapabilmek için herkes mücadele etti durdu. Biz ise ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk' ekibi olarak tüm yıl boyunca şehir şehir dolaşıp hem ihtiyaç sahiplerinin hem de onkoloji servisinde yatan birçok kanser hastasının evlerini yeniledik ve onları hastanelerde tedavi ettirdik. Üstlendiğimiz sosyal proje programının 20'nci yılına giriyoruz. Bizi izleyen seyircimize teşekkür ederken, programımızın 31 Aralık yılbaşı günü yani yarın ekranda olacak bölümün anlamını yazarak sizlere iyi seneler demek istiyorum. 11 yaşında Çapa Tıp Fakültesi'nde hematoloji ve onkoloji servisinde tedavi gören Eyüp Batuhan'ın evini baştan aşağı yeniledik. Ayrı bir odası olmayan Eyüp'e hijyenik bir genç odası inşa ettik. Eyüp'ün 2018'e mutlu girmesini sağlamak ve ona moral vermek adına Müge Anlı ve Sinan Özen'i davet ettik. Bizleri kırmayan iki ünlü hem getirdikleri hediyelerle hem de verdikleri moralle Eyüp'ü bir parça sevindirdik. Yenilediğimiz evde inşallah iyileşip bundan sonraki yıllarda sağlık mutluluk içinde günleri olmasını diliyoruz Eyüp Batuhan'ın. İyi seneler olsun!
Sağlıkla kalın…

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more