8 aydır işe gitmiyor çünkü Vişnu’nun reenkarnasyonuymuş

Hindistan, üst düzey bir mühendisin 8 aydır işe gitmeme gerekçesini konuşuyor. Hindistan'da hükümete bağlı bir kurumda çalışan üst düzey mühendis Hindu tanrısı Vişnu'nun reenkarnasyonu olduğunu söyleyerek iş yerinde "5. boyuta geçemediğini söyledi.

8 aydır işe gitmiyor çünkü Vişnu’nun reenkarnasyonuymuş

Hindistan’da hükümete bağlı bir kurumunda çalışan üst düzey mühendis, çalıştığı yerde sekiz aydır herhangi bir faaliyet göstermemesini işverenine ‘tanrıya karşı görevlerini yerine getirdiği’, Vişnu’nun 10. reenkarnasyonu olduğunu söylediği bir mektupla anlattı.

Gujarat eyaletine bağlı Sardar Sarovar Punarvasvat Ajansı’nda (SSPA) üst düzey mühendis olan Rameshchandra Fefar, Hinduizmin üç ana tanrısından birisi olan Vişnu’nun 10. reenkarnasyonu olduğunu iddia etti. 50’li yaşlarındaki mühendis, tanrı adına Hindistanlılar için çok çalışacağını ve artık önemsiz işlerle uğraşmayacağını söyledi.

Çalıştığı ajansa gönderdiği mektupta ‘Küresel vicdanı değiştirmek için evde beşinci boyuta girerek kefaret ödediğini, ofiste bunu yapamadığını’ söyleyen Fefar, Hindistan’daki ‘güzel yağmurlarda’ payı olduğunu belirtti. Yaptığı çalışmaların önemine değinen Fefar “Ajans için ofiste oturmam mı önemli yoksa ülkeyi kuraklıktan kurtarmaya çalışmak mı?” sorusunu sordu.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...