Sözcü Plus Giriş

Ağrılarından kurtulmak için 3 kurbağa yedi hastanelik oldu!

Çin'de yaşadığı ağrılardan kurtulmak için 3 tane kurbağa yiyen kadın soluğu hastanede aldı. Kadının göğsünden 13 santimetre boyunda tenya çıkarıldı.

20:29 -
Ağrılarından kurtulmak için 3 kurbağa yedi hastanelik oldu!

Çin’de vücut ağrılarını tedavi etmek için geleneksel tıbba başvuran kadının sonu kötü oldu. Üç yıl önce tedavi amaçlı olarak üç tane kurbağa yiyen kadının göğsünden 13 cm boyunda tenya çıkartıldı.

AĞRILARDAN KURTULMAK İÇİN KURBAĞA YEDİ

Kadının göğsünden tenyayı çıkaran doktorlar görüntü karşısında şok oldu. Yao isimli kadın vücut ağrılarının dindirmek için tek çarenin kurbağa yemek olduğuna ikna edilmişti.

13 SANTİMETRELİK TENYA GÖĞSÜNDEN ÇIKTI!

Kadının göğsünden kurdun başını gören doktorlar operasyon sonrası çıkardıkları parazitin 13 santimetre boyunda olduğunu gördü.

tenya

KADININ DAHA ÖNCE DE BAĞIRSAKLARI TIKANMIŞTI

Kurbağaları yuttuktan birkaç ay sonra, Bayan Yao mide ağrısıyla Şangay’da bir hastaneye götürüldü ve doktorlar ona parazit kaynaklı bağırsak tıkanıklığı teşhisi koydu. Kadının semptomları, sağ memesindeki yumruğu keşfedene kadar ortadan kaybolmuş gibi görünüyordu.

Yao’nun geçen haftaki ameliyattan sonra hızla iyileşmeye başladığı öğrenilirken parazit larvaları insan vücudunda hızla yayıldığı için kadının yeni bir enfeksiyon vakası yaşayıp yaşamayacağı henüz belli değil.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more