Sözcü Plus Giriş

Anneden kızına iğrenç tuzak…

Avustralya'da 12 yıl önce annesinin sevgilisi tarafından tecavüze uğrayan Peta Butler, olay sırasında annesinin kapının önünde sigara içtiğini söyledi. Yıllar sonra ortaya çıkan olaydan anne tutuklanırken, sevgilisi ise aranıyor.

Sozcu.com.tr
10:44 -
Anneden kızına iğrenç tuzak…

Avustralya’nın Queensland eyaletinde yaşayan Peta Butler, 2006’da annesiyle geçirdiği bir haftasonunda dehşet dolu anlar yaşadı.

Toowoomba şehrinde annesiyle zaman geçiren Butler, akşam olduğunda anne Therese tarafından kaldıkları motel odasına gönderildi.

Annesinin de bir süre sonra arkasından gelmesini bekleyen Butler, odaya giren 40’lı yaşlarındaki bir erkeği görünce dondu kaldı.
a1e0c3c4be965da24fcacf2ff5547b51
Therese Butler’ın erkek arkadaşı, o dönem 16 yaşında olan Peta’ya tecavüz etti. Anne Butler, sevgilisini kaldıkları yere çağırırken, iğrenç olay yaşandığı sırada kapının önünde sigara içti.

Aradan yıllar geçtikten sonra olayı polise bildiren genç kadın, o dönem bu durumu anlatacak gücü olmadığını söyledi. Anne Therese Butler tutuklanırken, robot resmi çizilen tecavüz zanlısı ise aranıyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more