Baldız açtı ağzını yumdu gözünü: Annen görse utanırdı

Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın başı, Düşes'in ailesi yüzünden ağrımaya devam ediyor. Meghan'ın üvey kardeşi Samantha Markle, bu kez Prens Harry'i de hedef alan çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Baldız açtı ağzını yumdu gözünü: Annen görse utanırdı

Başta İngiliz basını olmak üzere, 19 Mayıs’ta dünyaevine giren Prens Harry ve Meghan Markle çitftine dünya basınının ilgisi sürüyor. Attıkları her adımları yakından takip edilen çiftin başı, Markle ailesi tarafından ağrımaya devam edecek gibi.

Düğün öncesinde bir paparazziyle anlaştığı ortaya çıkan ve skandalın patlak vermesiyle düğüne katılmaktan vazgeçen baba Thomas Markle ile Düşes’in ilişkisi çok konuşulmuştu.

Samantha Markle

Samantha Markle

Düşes’in üvey kardeşi Samantha Markle ise, ikilinin ilişkileri konusunda Meghan Markle’ı suçlamaya devam ediyor. Twitter’dan çok konuşulacak açıklamarda bulunan Samantha, geçtiğimiz açıklamalarının aksine bu kez Prens Harry’ye de verdi veriştirdi.

Meghan’ın ailesine sırtını döndüğünü ve babası dahil herkese kötü davrandığını belirten Samantha, Prens Harry’nin eşinin sözünden çıkamayan bir pısırık ve korkak olduğunu söyledi.

“Meghan’ın kıyafetlerini giymeyi bırak. Diana bu günleri görse utanırdı” diyen Samantha, kız kardeşinin ‘çakma İngiliz aksanı’yla da dalga geçti.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...