Bekaretini 7 milyon dolara ‘doktor raporuyla’ satışa çıkardı

ABD'de yaşayan 23 yaşındaki genç kadın, bekaretini dünyaca ünlü yasal bir genelev üzerinden 7 milyon dolardan başlayan bir açık artırma ile satışa çıkardığını dünyaya duyurdu. Genç kadın, bakire olduğunu da kanıtlamak için doktor tarafından hazırlanan bir belgeyi de yayınladı.

Bekaretini 7 milyon dolara ‘doktor raporuyla’ satışa çıkardı

ABD’nin Nevada eyaletinde yaşayan 23 yaşındaki Bailey Gibson, bekaretini 7 milyon sterlin yani yaklaşık 10 milyon dolara sattığını açıkladı. Satışı dünyaca ünlü yasal bir genelevde açık artırma usulü gerçekleştirecek olan genç kadın, bir video ile bunu dünyaya duyurdu.

 

DOKTOR RAPORUNU VİDEO YAYINLADI

Moonlite Bunny Ranch isimli yasal genelevde yapılacak açık artırma için yüzlerce insan bunun bir dolandırıcılık olduğunu söylediği için genç güzel bir video ile saflığını kanıtladı. Gibson, kızlık zarının kusursuz olduğunu kanıtlamak için doktor tarafından hazırlanan bir belgeyi de yayınladı.

ŞİMDİDEN 200 BİN DOLARLIK TEKLİF ALMIŞ

ABD’nin Wisconsin eyaletinde yaşayan Bailey, şimdiden 200 bin dolarlık bir teklif aldığını söyledi. Ancak bundan daha fazlasını istediğini de sözlerine ekledi. Sadece bir kez satabileceği bir şey olduğu için fiyatın oldukça masum olduğunun da altını çizen Bailey, saflığımı kaybettiğim adam, el değmemiş kadınlığımın gerçek değerini bilen ve anlayan birisi olacak diyerek doğru kişinin peşinde olduğunun mesajını verdi.

Bailey 15 Eylül’de sona erecek olan açık atırmada ödenen fiyatın yüzde 50’sini kendisi alabilecek.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...