Berlusconi, Ankara’ya geldi… Ne oldu sana Silvio?

İtalya siyasetinin en renkli simalarından biri olan ve aktif olan Silvio Berlusconi dün Ankara'daydı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın göreve başlama törenine katılan Berlusconi, yaptırdığı botoks, kalıcı bronzluğu, boyadığı saçları ve dişleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Berlusconi, Ankara’ya geldi… Ne oldu sana Silvio?

Ankara’da törenin katılımcıları arasında İtalya’nın eski başbakanı ve İtalya siyasetinin en renkli simalarından Silvio Berlusconi de vardı… Ülkenin en büyük medya patronlarından biri olan ve 2017 yılına kadar A.C. Milan takımının sahibi olarak İtalya’nın en tanınan isimlerinden biri olan Berlusconi, kariyeri boyunca Cumhurbaşkanı Erdoğan’la yakın ilişki içinde olmuştu. 2011 yılında İtalya’nın yaşadığı ciddi ekonomik kriz ile birlikte görevinden olan Berlusconi, yaşına rağmen özellikle genç kadınlarla ilişki ve skandallarıyla gündeme gelmiş ve hakkında çok sayıda şikayet olmuştu.

fotogarlar

Öyle ki Berlusconi’nin bir dönem villasında “bunga bunga” adı altında alem yaptığı iddiaları gündeme gelmiş ve Berlusconi sık sık uluslararası basında gündem olmuştu. Geçmişte genç kadınları öven Berlusconi, geçen yıl siyasete geri döndüğünü açıklayarak herkesi şaşkına çevirmişti. Zira 81 yaşındaki Berlusconi yaşına rağmen oldukça dinç görünüyordu. Bunun sebebi ise önce İtalyan basınında ve daha sonra dünya kamuoyunda gündeme geldi ve tartışma yarattı.

Fotoğraflarda Erdoğan ve danışmanın yüz ifadeleri değişirken, yoğun botoks ve gerdirme operasyonu dolayısıyla Berlusconi'nin ifadesi sabitti.

Fotoğraflarda Erdoğan ve danışmanın yüz ifadeleri değişirken, yoğun botoks ve gerdirme operasyonu dolayısıyla Berlusconi’nin ifadesi sabitti.

81 yaşındaki Berlusconi’nin dişlerini yaptırdığı, yüzünü gerdirerek botoks yaptırdığı ve saçlarını düzenli olarak boyadığı ortaya çıkmıştı. Öyle ki Jim Carrey’nin rol aldığı Maske filminde canlandırdığı karaktere benzetilen Berlusconi dün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile oldukça samimi görüntülendi.

Erdoğan ve Berlusconi iyi bir ilişkiye sahip.

Erdoğan ve Berlusconi iyi bir ilişkiye sahip.

İki isim Ankara’daki törende sohbet ederken çekilen fotoğraflar Berlusconi’nin aslında vücuduna ne kadar estetik yaptırdığını gözler önüne serdi. Operasyon sonrasında yüzündeki ifade adeta ortaya kalkan ve sadece gülerken görülen Berlusconi adeta bir balmumu heykel gibiydi.

Törene Rusya adına Putin'in yerine Rusya Başbakanı Medvedev katıldı.

Törene Rusya adına Putin’in yerine Rusya Başbakanı Medvedev katıldı.

Etkinlikte sadece birkaç saniye arayla çekilen fotoğraflarda Erdoğan ve iki isim arasındaki danışmanın yüzündeki ifadeler hızla değişirken, Berlusconi’nin ifadesi ise hep aynı kaldı. Çekilen fotoğraflarda Berlusconi’nin botoks yaptırdığı, saçlarını boyadığı, cildini gerdirdiği ve dişlerini yaptırdığı net bir biçimde görülüyor.

Berlusconi, 2003 yılında Erdoğan’ın oğlu Burak Erdoğan’ın İstanbul’da kıyılan nikahında şahitlik yapmıştı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...