Sözcü Plus Giriş

Böyle baba olmaz olsun… Fenomenlik uğruna çocuklarına bunu da yaptı

Sosyal medyada fenomen olmak için yapılan saçmalıklara bir yenisi daha eklendi. Bu kez ABD'de bir Youtube fenomeni, dondurmalarına müshil kattığı çocuklarının acı çektiği anları dalga geçerek videoya aldı ve paylaştı. Daha önce de vukuatlı videolar çeken adamın 5.6 milyon takipçiye ulaşabilmesi ayrı bir tartışma konusu iken, Youtube şikayetler üzerine kanalı kapattı.

Sozcu.com.tr
11:53 -
Böyle baba olmaz olsun… Fenomenlik uğruna çocuklarına bunu da yaptı

Sosyal medya, günden güne daha da tuhaf bir yer halini almaya devam ediyor. Sponsorlar, reklam gelirleri ve takipçilerini artırmak isteyen ‘fenomenler’ akıl ve mantık sınırlarını zorlayan eylemlerde bulunuyor.

Bunlara son örnek ABD’nin Nevada eyaletinde yaşandı. Youtube’da DJ SO COOL adlı kanalı yöneten Cordero James Brady adlı adam, skandal bir video paylaştı.

Vicdansız baba müshilli dondurmaları çocuklara tek tek verdi.

Brady, çocuklarına içine müshil koyduğu dondurmalar verdi. Müshilin etkisini göstermesiyle çocuklar acı içinde kıvranırken, vicdansız baba çocuklarıyla dalga geçerek onları videoya kaydetti. Ağlayarak tuvalete giden çocukları orada da rahat bırakmayan Brady, mantık sınırlarını aşan videoyu kanalında paylaştı.

İlacın etkisini göstermesiyle çocuklar tuvalete koştu.

Videoyu izleyenler gözlerine inanamazken, Youtube’u şikayet yağmuruna tuttu. Teknoloji devi ise şikayetlerin çığ gibi büyümesi üzerine kanalı kapattı.

Brady’nin bu ilk vukuatı da değil. Daha önce çocuklarının odasında havai fişek patlatarak büyük korku yaratan adam, başka bir videoda ise partnerine çocuklardan birinin boğulduğu şeklinde ‘şaka’ yapmıştı.

Youtube’daki kanalı kapatılmadan önce 5.6 milyon takipçisi bulunan Brady’nin 4 çocuğu bulunuyor.

Son güncelleme: 12:00 02.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more