Böylesi ne görüldü ne duyuldu! Kadın gardiyan azılı suçluyu seks kölesi yaptı

ABD'nin California eyaletinde bulunan San Quentin Devlet Hapishanesi'nde tutuklu bulunan 57 yaşındaki suçlunun, bir kadın gardiyan tarafından seks kölesi olarak kullanıldığı ortaya çıktı. Mahkum 65 bin dolar tazminat kazandı. 

Böylesi ne görüldü ne duyuldu! Kadın gardiyan azılı suçluyu seks kölesi yaptı

Daha önce eşi benzeri duyulmamış olay ABD’nin California eyaletinde meydana geldi. Cinayet ve hırsızlık suçlarından ömür boyu hapis cezasına çarptırılan 57 yaşındaki William Cordoba isimli mahkum, hapishanedeki kadın gardiyanın düzenli olarak cinsel istismarına maruz kaldığını açıkladı.

Kaçak avcıyı avlamak istediği aslanlar yedi! İlginizi Çekebilir Kaçak avcıyı avlamak istediği aslanlar yedi!

Cordoba, gardiyan Silvia Pulido ile ilk kez 2010 yılında ilişkiye girdiklerini anlatırken; “Pulido bilgisayarda bir şeyle uğraşırken yanıma geldi ve bilgisayarın mouse’ını alarak ‘Dur sana yardım edeyim’ dedi. Kısa süreli bir yakınlaşmadan sonra ilk kez birlikte olduk” dedi.

Bu olaydan üç gün sonra Pulido’nun tekrar yanına geldiğini belirten Cordoba, ‘Kimse bizi rahatsız etmesin diye oda kapısının kilidini değiştirmişti. Avukatlarıma para ödeyeceğini söyleyerek benimle birlikte oluyordu’ diye konuştu.

ABD'den son dakika Türkiye açıklaması! İlginizi Çekebilir ABD'den son dakika Türkiye açıklaması!

Kendisinin adeta bir ‘seks kölesi’ne dönüştüğünü söyleyen Cordoba, konuyla ilgili olarak dava açtı. Dün sonuçlanan davada ömür boyu hapis cezası bulunan mahkum, 65 bin dolar tazminata hak kazandı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...