Bu fotoğrafı kanıt olarak sundu!

Son günlerde sayısı artan "zaman yolcularına" bir yenisi daha eklendi. İsmi Edward olarak açıklanan kişi, 5000 yılından geldiğini iddia ederek yanında getirdiği bir fotoğrafı paylaştı.

Bu fotoğrafı kanıt olarak sundu!

Son günlerde sayısı artan “zaman gezginlerine” bir kişi daha katıldı. Adı yalnızca Edward olarak açıklanan kişi, zamanda yolculuk yaptığını iddia eden diğer kişiler için de bir anlamda çıtayı yükselterek “5000” yılına gittiğini iddia etti. 2004 yılında gizli bir deney sonucu zamanda yolculuk yapabildiğini iddia eden adam, gelecekten bir de fotoğraf getirdiğini söylüyor.

İddialarını kanıtlamak için yanında taşıdığı bir fotoğrafı gösteren ve bu karenin 5000 yılının Los Angeles’ından olduğunu iddia eden “Edward”, gördüklerinin etkisinden çıkamadığını da belirtiyor.

foto

Geçtiğimiz hafta içinde de Alexander Smith isimli bir adam yine gizli bir deney sonucunda 2118 yılına gittiğini iddia etmiş ve yanında getirdiği bir fotoğrafı kanıt olarak sunmuştu.

Gelecekten geldiğini iddia etti ve bu fotoğrafı gösterdi İlginizi Çekebilir Gelecekten geldiğini iddia etti ve bu fotoğrafı gösterdi

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...