Sözcü Plus Giriş

Bu şekilde temizlik yapıyor, saatte 360 TL kazanıyor

İngiltere'de bir kadın ev temizliğini farklı bir şekilde yaparak zengin oldu... Anna isimli kadın müşterilerinin evlerine giderek çırılçıplak soyunduktan sonra evi temizliyor. Bu şekilde temizlik yaparak saatte 45 İngiliz poundu (yaklaşık 360 TL) kazanan kadın bir şirketle çalışmaya başladı.

Sozcu.com.tr
13:45 -
Bu şekilde temizlik yapıyor, saatte 360 TL kazanıyor

İngiltere, 24 yaşındaki girişimci Anna’yı konuşuyor… 24 yaşında olan ve soyadını söylemek istemeyen Anna, çok farklı bir yöntem ile müşterilerin evlerini temizleyerek para kazanıyor. Genç girişimci çırılçıplak soyunduktan sonra evde tozları alıyor ve genel olarak evin temizliğini hallediyor.

Son 3 aydır bu şekilde çalıştığını söyleyen Anna bu durumdan çok memnun olduğunu İngiliz ve Galler basınına anlattı. Anna, “Soyunarak temizlik yapmaya yeni başladım ama bu şekilde çalışarak saatte 45 İngiliz sterlini (yaklaşık 360 TL) kazanabiliyorum” dedi.

Genç kadın işini çok sevdiğini ve iyi para kazandığını söylüyor.

Genç kadın işini çok sevdiğini ve iyi para kazandığını söylüyor.

Anna, hayatı boyunca çıplaklar kampına bile gitmediğini söylerken, “Ama temizlik yapmaya gittiğim ilk an benim için çok ilginçti. Evin içinde temizlik yaparken çıplak olmak çok garip bir histi. Tek endişem kapının arkasında bir sapık olup olmadığını bilmememdi. Fakat 3 aydır güvenlik açısından hiçbir sıkıntı yaşamadım” dedi.

Anna işini de, “Üzerimde kot pantolon ve sweatshirt ile gidiyorum. Müşteriyle sohbet ettikten sonra evde başka kimse olup olmadığını ya da herhangi bir yerde kamera olup olmadığını soruyorum. Olumlu yanıt alınca, ödemeyi kabul ediyorum ve benden nereleri temizlememi ya da ütü yapıp yapmamı isteyip istemediğini soruyorum” sözleriyle anlatıyor.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:10 08.10.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more