Sözcü Plus Giriş

Colorado, polis memuru Cem için dua ediyor

Önceki gün Colorado Springs'te bir saldırgan tarafından vurularak yoğun bakıma kaldırılan Türk asıllı polis memuru Cem Düzel için bölge halkı birlik oldu. ABD'liler Düzel'in ameliyata alındığı hastane önünde toplanırken, Düzel'e ve ailesine yardım etmek için banka hesabı açıldı.

Sozcu.com.tr
09:57 -
Colorado, polis memuru Cem için dua ediyor

5 yıldır Colorado Springs Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan Cem Düzel, Perşembe gecesi ABD Olimpiyat Spor Merkezi yakınlarından gelen silah sesleriyle ilgili şikayete müdahale ederken vuruldu. Daha önce silah bulundurmak suçundan tutuklanan ve ertesi gün yapılacak duruşmasını beklemek üzere şartlı salıverilen 31 yaşındaki saldırgan Karra Noaman el Hammasi, olayın ardından tutuklandı.

cemduzel-voa

Yerel halk Düzel'in kaldırıldığı ve ameliyata alındığı hastanenin önünde destek için toplanırken, Colorado Emniyet Müdürlüğü de Düzel'e ve ailesine destek vermek için yardım hesabı açtı. Bağışta bulunmak isteyenlerin +1-719-634-0058 numaralı telefonu arayarak ya da CSPPA 516 N. Tejon St., Colorado Springs, CO 80903 adresine çek göndererek katkıda bulunabilecekleri açıklandı. Colorado Springs Emniyet Müdürlüğü tarafından Amerika'nın Sesi Türkçe Yayın Bölümü'ne yapılan açıklamaya göre Cem Düzel'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Son güncelleme: 10:01 08.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more