Sözcü Plus Giriş

Cumhurbaşkanlığı’ndan Erdoğan’ın, Soçi’ye yapacağı çalışma ziyaretine ilişkin açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 17 Eylül'de Rusya Federasyonu Soçi'ye yapacağı çalışma ziyaretinde, Türkiye-Rusya ikili ilişkilerinin siyaset, ekonomi ve enerji gündeminde yer alan konular ele alınacak, ayrıca Suriye başta olmak üzere bazı bölgesel ve uluslararası meseleler hakkında görüş alışverişinde bulunulacağı bildirildi.

17:31 -
Cumhurbaşkanlığı’ndan Erdoğan’ın, Soçi’ye yapacağı çalışma ziyaretine ilişkin açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 17 Eylül’de Rusya Federasyonu’nun Soçi şehrine günübirlik bir çalışma ziyareti gerçekleştirecek. Erdoğan, ziyareti kapsamında Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ikili bir görüşme yapacak. Program çerçevesinde iki ülkenin ilgili bakan ve yetkililerinin katılımıyla bir heyetlerarası görüşmenin yapılması da öngörülüyor.

İLGİLİ HABERSON DAKİKA: Rusya'dan Türkiye'ye flaş İdlib açıklaması!SON DAKİKA: Rusya'dan Türkiye'ye flaş İdlib açıklaması!

SURİYE DE ELE ALINACAK

Temaslar sırasında Türkiye-Rusya ikili ilişkilerinin siyaset, ekonomi ve enerji gündeminde yer alan konular ele alınacak, ayrıca Suriye başta olmak üzere bazı bölgesel ve uluslararası meseleler hakkında görüş alışverişinde bulunulacak. DHA

İLGİLİ HABERTahran Zirvesi'nin sonucu: Türkiye'nin istediği ateşkes kararı çıkmadıTahran Zirvesi'nin sonucu: Türkiye'nin istediği ateşkes kararı çıkmadı
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more