Sözcü Plus Giriş

Dünyaca ünlü fast food zincirinde insan dışkısı rezaleti

Dünyanın en popüler fast food zincirlerinden olan ABD menşeili bir markanın İngiltere'deki şubesinde mide bulandıran görüntüler ortaya çıktı. İngiltere'nin başkenti Londra'daki bir şubenin ortasında insan dışkısı bulundu. Fotoğraf kısa sürede sosyal medyada paylaşım rekoru kırınca yetkililer olayla ilgili soruşturma başlattı.

Sozcu.com.tr
10:21 -
Dünyaca ünlü fast food zincirinde insan dışkısı rezaleti

Dünyaca ünlü fast food zincirinde çekilen bir fotoğraf kısa sürede kriz yarattı… Türkiye’de de şubesi bulunan markanın İngiltere’nin başkenti Londra’daki bir şubesine giden İngiliz vatandaşı Ben Terry, lokantanın tuvaletindeki ortak alan tanımlayamadığı bir cisim gördü.

Newham’daki Forest Gate mahallesinde yerdeki cisme bakan Terry, bunun bir insan dışkısı olduğunu fark etti ve hemen akılı telefonuna sarılarak fotoğraf çekti. Facebook hesabından fotoğrafı paylaşan Terry, lokantadaki rezaleti takipçilerine aktardı.

Zeminin ıslak olduğunu söyleyen Terry, yetkilileri de uyardı. Yetkililer olayla ilgili inceleme başlatacaklarını açıklarken, çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, “Eğer tuvaleti bile temizleyemiyorlarsa yemekleri kim bilir nasıl yapıyorlardır” diyerek tepki gösterdi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:23 28.10.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more