Dünyaca ünlü manken yarasını anlattı

ABD'li manken Kylie Jenner, erkek dergisi GQ'nun kapağına çıktı. Jenner, çıplak olarak poz verdiği dergiye bacağındaki yara izini gösterdi ve hikayesini anlattı. Jenner'in beden olumlaması sosyal medyadan büyük alkış topladı.

Dünyaca ünlü manken yarasını anlattı

Kardashian ailesinin en genç üyelerinden biri olan Kylie Jenner, ünlü erkek dergisi GQ’ya kapak oldu. Sevgilisi Travis Scott ile poz veren 20 yaşındaki Jenner’ın çıplak poz verdiği dergiye yaptığı açıklamalar da uluslararası basının gündemine oturdu. Takım elbiseli Travis Scott’ın aksine çırılçıplak poz veren Jenner’ın sol bacağındaki yara izi dikkat çekti.

kylei-insta

Jenner’ın beden olumlama yaparak yara izini gösterdiği ve yaranın nasıl olduğunu anlatması sosyal medyada gündem oldu. Kylie Jenner, yaranın henüz 5 yaşındayken olduğunu söyledi.

kaylie
Jenner, “Henüz 5 yaşındayken ablamla saklambaç oynuyordum. Yüksek dar bir tünele saklandım. Beni bulamadı, fakat oradan çıkmam için bir demir parçası üzerinden tırmanman gerekiyordu fakat tırmanırken kapıdan düşen bir parça bacağımı deldi. Nesneyi çekmeye çalışınca daha da kötü oldu” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...