Sözcü Plus Giriş

Eğer bir daha hamburger yemek istiyorsanız bu haberi okumayın

Uzmanlar fast food'un zararlı olduğuna dair sık sık açıklama yapıyorlar fakat muhtemelen kimse böyle olacağını tahmin etmiyordu... Türkiye'de de hizmet veren fast food zincirinin Brezilya'daki şubesinde çekilen korkunç görüntüler dünya kamuoyunun gündemine oturdu. Brezilya'daki lokantada hamburger sipariş veren adam ısırık alınca köftenin içinden adeta kurtçuklar fışkırdı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 18:36, 01/02/2018
Eğer bir daha hamburger yemek istiyorsanız bu haberi okumayın

Facebook üzerinde paylaşılan bir video dünya gündemine oturdu… Türkiye’de de hizmet veren bir fast food zincirinin Brezilya’daki şubesinde hamburger sipariş veren bir müşteri, hamburgerden kocaman bir ısırık alınca neye uğradığını şaşırdı.

 

Hamburgerin içinde kımıl kımıl hareket eden kurtçukların olduğunu gören adam neye uğradığını şaşırdı. Edmagno Silva isimli müşteri kız arkadaşıyla gittiği lokantadaki yetkililere durumu belirtince tatmin edici bir yanıt alamadı. Silva bunun üzerine sosyal medya üzerinde paylaşımda bulunarak sesini sadece Brezilya’ya değil, bütün dünyaya duyurdu.

Silva’nın videosunun paylaşım rekoru kırmasına rağmen fast food zinciri temsilcilerinden konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Yayınlanma Tarihi:18:19,