Sözcü Plus Giriş

Elton John sahnede deliye döndü

İngiliz şarkıcı Sir Elton John ABD'nin Las Vegas kentinde verdiği konserde adeta çıldırdı. En popüler şarkısı Saturday Night's Alright For Fighting'i söylemeden önce seyircileri sahneye davet eden Elton John, bir seyircinin kendisine çok yaklaşmasından duyduğu rahatsızlığı, "Defol git" diyerek dile getirdi. John şarkıyı da yarıda bırakıp sahneyi terk etti.

Sozcu.com.tr
10:05 -
Elton John sahnede deliye döndü

Şarkıları ve sahne şovuyla müzik dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Sir Elton John’un dün gece gerçekleştirdiği Las Vegas konseri olaylı geçti. Las Vegas’taki Colosseum’da gerçekleşen konserin sonlarına doğru 70 yaşındaki şarkıcı Saturday Night’s Alright For Fighting’i söylemek için hazırlanırken seyircileri sahneye davet etti.

 

Elton John’un sıklıkla yaptığı bu jesti kabul eden onlarca hayranı sahneye çıkınca şarkı başladı. Fakat seyircilerden birinin kendisine çok fazla yaklaşması ve bazı piyano tuşlarına vurması sonrasında sahnede gerilim yaşandı. Elton John başta mimikleriyle seyirciyi uzaklaştırmak isterken, sözlerin arasında kafasını mikrofondan uzaklaştırarak, “Defol git” dedi. Bundan kısa bir süre sonra da kulaklığını atıp sahneyi terk etti.

Geçtiğimiz yıl 2020’de müziği bırakacağını açıklayan Elton John, bir süre sonra sakinleşip sahneye geri döndü.

Son güncelleme: 10:22 03.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more