Sözcü Plus Giriş

First Lady dehşete düştü: Tehlikenin bir tek o farkında

ABD Başkanı Trump ile Rusya lideri Putin'in görüşmesinde Melania Trump'ın bir görüntüsü gündeme oturdu. Putin'le el sıkıştıktan sonra yüz ifadesi değişen First Lady'nin o anları 'tehlikenin bir tek o farkında' yorumlarına neden oldu.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 13:40, 19/07/2018

ABD Başkanı Donald Trump ile Rusya lideri Vladimir Putin arasında pazartesi günü Finlandiya’da gerçekleşen görüşmenin yankıları sürüyor. ABD basını Trump’a ağır eleştiriler yöneltirken, First Lady Melania Trump’ın bir görüntüsü gündemi değiştirdi.

Daily Mail tarafından yayınlanan videoda eşiyle birlikte Putin’in karşısına çıkan Melania, Rusya liderinin elini sıktıktan sonra yüz ifadesi ani bir değişime uğruyor.

Sosyal medyada da geniş yer bulan videoda, Melania Trump’ın yüzünde korku ve şok ifadeleri oluştuğu yönünde yorumlar yapıldı. Daily Mail’in haberinde ‘Odada bu adamın ne kadar tehlikeli olduğunu bilen tek kişi Melania’ ifadesi yer aldı.

First Lady’nin yüz ifadeleri, basının gündemine ilk kez gelmiyor. Eşiyle aralarında sorunlar olduğu yönünde çeşitli haberler yer alan Melania Trump, Başkan Trump’ın yemin töreni sırasındaki ‘sahte gülümseme’ görüntüsüyle çok konuşulmuştu.

İlginizi ÇekebilirBu görüntüler 'First Lady Trump'tan nefret ediyor' iddiasını ortaya çıkardıBu görüntüler 'First Lady Trump'tan nefret ediyor' iddiasını ortaya çıkardı
Yayınlanma Tarihi:10:05,