First Lady dehşete düştü: Tehlikenin bir tek o farkında

ABD Başkanı Trump ile Rusya lideri Putin'in görüşmesinde Melania Trump'ın bir görüntüsü gündeme oturdu. Putin'le el sıkıştıktan sonra yüz ifadesi değişen First Lady'nin o anları 'tehlikenin bir tek o farkında' yorumlarına neden oldu.

ABD Başkanı Donald Trump ile Rusya lideri Vladimir Putin arasında pazartesi günü Finlandiya’da gerçekleşen görüşmenin yankıları sürüyor. ABD basını Trump’a ağır eleştiriler yöneltirken, First Lady Melania Trump’ın bir görüntüsü gündemi değiştirdi.

Daily Mail tarafından yayınlanan videoda eşiyle birlikte Putin’in karşısına çıkan Melania, Rusya liderinin elini sıktıktan sonra yüz ifadesi ani bir değişime uğruyor.

Sosyal medyada da geniş yer bulan videoda, Melania Trump’ın yüzünde korku ve şok ifadeleri oluştuğu yönünde yorumlar yapıldı. Daily Mail’in haberinde ‘Odada bu adamın ne kadar tehlikeli olduğunu bilen tek kişi Melania’ ifadesi yer aldı.

First Lady’nin yüz ifadeleri, basının gündemine ilk kez gelmiyor. Eşiyle aralarında sorunlar olduğu yönünde çeşitli haberler yer alan Melania Trump, Başkan Trump’ın yemin töreni sırasındaki ‘sahte gülümseme’ görüntüsüyle çok konuşulmuştu.

Bu görüntüler 'First Lady Trump'tan nefret ediyor' iddiasını ortaya çıkardı İlginizi Çekebilir Bu görüntüler 'First Lady Trump'tan nefret ediyor' iddiasını ortaya çıkardı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...