First Lady’i ‘kesen’ Lavrov alay konusu oldu

Finlandiya önceki gün tarihi bir mini zirveye ev sahipliği yaptı. Başkent Finlandiya'da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ABD Başkanı Donald Trump bir araya geldi. İki lider farklı konularda fikir alışverişi yaparken, zirvenin gündem maddesi Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un fotoğrafı oldu. Lavrov, iki liderin basın toplantısı sırasında First Lady Melania Trump'ı süzerken yakalandı. Lavrov Rus basınında ve sosyal medyada alay konusu oldu.

First Lady’i ‘kesen’ Lavrov alay konusu oldu

ABD ile Rusya arasında bu hafta gerçekleşen mini zirvenin yankıları devam ediyor. Zirve boyunca iki liderin açıklamaları ve tavırları uluslararası medyada gündem olurken Reuters’ın servis ettiği bir fotoğraf karesi büyük bir tartışma.

İki liderin ortak basın toplantısı sırasında ön sırada oturan Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un yine aynı sırada oturan First Lady Melania Trump’a bakarken çekilen görüntüleri sosyal medyada tartışma yarattı. Bir dönem manken olarak dünyayı gezen ve birçok dergiye çıplak poz veren Melania Trump’ın bacaklarına bakarken görüntülenen Lavrov, Helsinki temasları sonrasında, “Görüşmeler muazzam geçti… Süperden de iyi” demişti.

Lavrov'un bu karesi sosyal medyada tartışma yarattı.

Lavrov’un bu karesi sosyal medyada tartışma yarattı.

Sosyal medyada Lavrov’un bu yorumları First Lady için mi yoksa gerçekten görüşmeler için mi dediği tartışma yaratırken, bazı kullanıcılar, “Lavrov’un Melania’nın bacaklarına bakarken fotoğraflarını Kremlin medyasının yayınlaması Putin’in utancını yeni bir seviyeye çıkardı” yorumunu yaptı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...