Sözcü Plus Giriş

Gelecekten geldiğini iddia etti… Şimdiki haliyle tanıştı

2030'dan geldiğini iddia eden Noah Novak, şimdi de 2070'teki kendisiyle buluştuğunu söyledi. 2070'ten gelen Noah, gelecekte uzay savaşları yapılacağını öne sürdü.

Sozcu.com.tr
12:34 -
Gelecekten geldiğini iddia etti… Şimdiki haliyle tanıştı

2030’dan geldiğini iddia ederek gündeme gelen Noah Novak, bu kez kendisinin 2070’teki haliyle bir araya geldiğini öne sürdü.

Sosyal medyada büyük buluşma olarak nitelendirilen olayda, 2070’ten gelen Noah’ın kendisinin geçmişiyle ilgili birçok kişisel bilgi verdiğini söyleyen 2030’dan gelen Noah, “Bu kadar bilgiyi beni hayatım boyunca gözetlemediyse elde etmesi imkansız. O, benim gelecekten gelmiş halim, buna inanıyorum” dedi.

2070’ten gelen Noah ise, geçmişteki haliyle görüşmesinin bir zaman paradoksu yaratmaması için vücuduna özel bir mikroçip yerleştirildiğini söyledi.
İLGİLİ HABERGelecekten geldiğini iddia etti ve bu fotoğrafı gösterdiGelecekten geldiğini iddia etti ve bu fotoğrafı gösterdi
2070’te ulaşımın anlık olarak sağlandığını söyleyen büyük Noah, “Arabalara nereye gitmek istediğinizi söylüyorsunuz, saniyeler içerisinde sizi oraya götürüyor” diye konuştu.

50 yıl sonra savaşların da farklı olduğunu savunan 2070’ten gelen Noah, “Savaşların bir kısmı uzay boşluğunda gerçekleşecek. Dünya üzerindeki savaşlar için de uydular kullanılacak” ifadelerini kullandı.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more