Kameraların önünde güpegündüz çocuk kaçırdı

Hindistan'ın Mumbai kentinde yaşanan çocuk kaçırma olayı dakika dakika görüntülendi. Olay Hindistan'ın batısındaki Maharashtra eyaletinde gerçekleşti. Şirin Fatima ismindeki küçük kız babasının dükkanının önünde oynarken yabancı bir adam tarafından kaçırıldı.

Kameraların önünde güpegündüz çocuk kaçırdı

Çocukları kaçırmanın ve insan kaçakçılığının üst seviyede olduğu Hindistan’da korkunç bir olay yaşandı. Ülkenin batısındaki Mumbai’de yaşayan Şirin Fatima’nın kaçırılma anı güvenlik kamerası kayıtlarına anbean yansıdı.

Mumbai’nin Saka Naka bölgesinde bir dükkan işleten babasının gözetimi altında sokağa çıkan 2 yaşındaki Şirin Fatima, birkaç adım attıktan sonra bir adamla karşılaştı. Mavi gömlekli adam Şirin’i kaşla göz arasında kollarından tutup kucağına aldı ve olay yerinden uzaklaştı.

Birkaç dakika sonra kızının sesini duyamayan acılı baba, sokağa çıktığında da Şirin Fatima’yı göremedi. Hemen polise haber veren baba, “Fatima dışarıda oynuyordu. Onu çağırmak için dışarı çıktığımızda göremedik ve panik olduk” dedi. Güvenlik güçleri Fatima hakkında kayıp olarak soruşturma açıldığını açıkladı. Bu açıklamadan kısa bir süre sonra polis zanlının yakalandığını ve çocuğun sağ olarak kurtarıldığını duyurdu. Soruşturmadan 6 saat sonra kurtarılan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu açıklanırken, 28 yaşındakİ Sandeep Parab’ın minik kızı neden kaçırdığına dair sorgu süreci devam ediyor.

 

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...