Sözcü Plus Giriş

Hayatının şokunu yaşadı! Beyninden bunlar çıktı…

Çin'de az pişmiş domuz eti yiyen adamın beyninden, uzunluğu 1 santimetreye ulaşan 30 adet tenya yumurtası çıkartıldı. Larvalar doktorların gerçekleştirdiği operasyonla adamın beyninden çıkarıldı.

11:31 -
Hayatının şokunu yaşadı! Beyninden bunlar çıktı…

Çinli doktorlar, çiğ et yiyen bir adamın kafasında 30 tenya yumurtası buldu. Çin’in güney batısındaki Guizhou kasabasında yaşayan Wu isimli 46 yaşındaki adamın 1 yıl önce epileptik nöbet, kusma ve baş ağrısına maruz kaldı. Hastaneye giden adamın kontrollerinde şok gerçek ortaya çıktı. Doktorların çektiği röntgenler sonucunda Wu’nun beyninde 30 kadar tenya larvası bulundu.

1 SANTİMETRE GENİŞLİĞİNDE

46 yaşındaki adamın beynindeki yumurtaların ortalama 1 santimetre genişliğinde olduğu ifade edildi. Röntgenlerde fark edilen yumurtaların adamın beyninde aşırı sıvı birikmesine de yol açtığı açıklandı.

Talihsiz adamın ameliyatında bulunan isimlerden Doktor Yang, tenyaların yumurtalardan çıkmaları halinde beyinde hasara ve ciddi bir ölüm tehlikesine neden olabileceklerini belirtirken, “yumurtaları kırmamak için çok özenli hareket ettik” dedi.

İLGİLİ HABERTüyleriniz ürperecek: Ölüm anı böyle görüntülendiTüyleriniz ürperecek: Ölüm anı böyle görüntülendi

 

İLGİLİ HABERBu grip salgını 300 milyon kişiyi öldürebilirBu grip salgını 300 milyon kişiyi öldürebilir

 

İLGİLİ HABERSette korkunç kaza... Ünlü oyuncunun yüzü bu hale geldiSette korkunç kaza... Ünlü oyuncunun yüzü bu hale geldi
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more