Sözcü Plus Giriş

Herkes bu konseri merak ediyordu

Ünlü Mısırlı şarkıcı Tamer Hosni, Suudi Arabistan'da ilk kez canlı performans sergiledi. Daha önce dans etmenin yasak olduğu açıklanan konsere ilginin büyük olduğu görüldü.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:09, 02/04/2018
Herkes bu konseri merak ediyordu

Ünlü şarkıcının konseri için satışa çıkarılan 6 bin bilet kısa sürede tükenirken, Hosni hayranları saatler öncesinden konser alanında uzun kuyruklar oluşturdu.

Kadınlar ve erkeklerin ayrı yerlere alındığı konserde dans etmenin yasak olduğu açıklanmış ve bu durum sosyal medyada uzun süre konuşulmuştu.

konser-general-entertainment-authority-4

Cidde’deki konserin nasıl geçeceği merak konusu olurken, Hosni bu kadar büyük bir kalabalık karşısında sahneye çıkmaktan mutlu olduğunu ifade ederek şarkılarını söylemeye başladı. Şarkılara eşlik eden seyircilerin dans etmekten kaçındıkları ancak sık sık ellerini havaya kaldırmaları dikkat çekti.

konser-general-entertainment-authority-3
Telefonlarını da ellerinden düşürmeyen seyirciler konser boyunca selfie çekmeyi ihmal etmedi.

konser
Hosni Suudi Arabistan’da ilk kez konser verirken, Mısırlı şarkıcıdan birkaç ay önce de Lübnanlı şarkıcı Hiba Tawaji ve Yunan piyanist Yanni performans sergilemişti.

İlginizi ÇekebilirSuudi Arabistan'da ilk kez konser verecek! Ancak konserde bunu yapmak yasak...Suudi Arabistan'da ilk kez konser verecek! Ancak konserde bunu yapmak yasak...