Sözcü Plus Giriş

İnsanlıktan nasibini almamış… Soğuk havada aracı kediyle sildi!

Rusya'da korkunç bir olay kameralara yansıdı. Krasnodar Krai bölgesinde yaşayan bir adam, soğuk havada arkadaşlarıyla 'espri' olsun diye bir sokak kedisini yıkayıp, bir bez gibi kullanarak lüks aracını sildi. Videonun yayılmasından sonra sosyal medyada tepkiler çığ gibi yükseldi.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:21, 06/02/2018
İnsanlıktan nasibini almamış… Soğuk havada aracı kediyle sildi!

Teknoloji ve videoların hızla dünyanın bir ucundan diğerine yayılmasıyla birlikte çok güzel atılımlar ve gelişmelere kolayca tanık olabiliyoruz. Fakat teknolojinin bu önlenemez yükselişi, dünya çapındaki korkunç olayları da bizlere aktarıyor.

Öyle ki Rusya’nın güneybatısında yaşanan bir olay kötülüğün coğrafya tanımadığını da tekrar hatırlattı. Gulkevichsky Caddesi’nde çekilen videoda kimliği belirlenmeyen bir adam, su dolu kovanın içine bir sokak kedisini batırıyor ve kediyi bir bez gibi kullanarak lüks aracını siliyor. Videoda arkadaşlarıyla espri yapan adam hakkında soruşturma başlatıldığı açıklandı.

Videoda adam aracının hem kaputunu hem de farlarını silerken, videonun yayılmasının üzerine sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü.Yetkililer hakkında soruşturma başlatılan adamın kimliğine dair bir açıklama yapmadı.

 

Yayınlanma Tarihi:10:14,