İnterneti çılgına döndüren kare… Topuklu ayakkabıyı kim giyiyor?

Sosyal medya Yanny-Laurel tartışmasını yeni bitirirken, yepyeni bir fotoğraf ortalığı karıştırdı. CJ Fentroy isimli bir Twitter kullanıcısı, iki arkadaşının sarıldığı bir fotoğrafı paylaştı. Karede bir erkeğin topuklu ayakkabı giyerken çekilmiş görüntüsü tartışma yarattı.

İnterneti çılgına döndüren kare… Topuklu ayakkabıyı kim giyiyor?

Sosyal medya üzerinde yeni bir tartışma başladı… Geçen yıllarda bir elbisenin mavi mi yoksa sarı mı olduğu tartışmasının ardından geçen haftalarda bir ses kaydı ortalığı karıştırmıştı. Ses kaydında bazıları Laurel sesini duyarken bazıları da Yanny’i işitti.

internet-twitter

Bugün sosyal medyada paylaşılan yeni bir kare ise tartışmayı üst seviyeye taşıdı. Twitter’da CJ Fentroy isimli bir kullanıcı bir medya kuruluşunda olduğu izlenimini veren bir yerde çekilen fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafta bir kadın ile erkeğin birbirine sarılması görülüyor. Fakat fotoğraftaki kişilerin duruşu kafaları karıştırdı. Zira bazıları oturan bir erkeğe kadının arkadan sarıldığını söylerken, diğer internet kullanıcıları topuklu ayakkabı giyen bir erkeğin arkadan kadına sarıldığını iddia etti.

Twitter üzerinde bu paylaşım kısa sürede 40.000 retweet aldı ve 96.000 kişi tarafından beğenildi.

Dünyayı ikiye bölen ses kaydı İlginizi Çekebilir Dünyayı ikiye bölen ses kaydı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...