Kim Kardashian ile Trump Beyaz Saray’da buluştu

ABD'de çok ilginç bir gelişme yaşandı... TV yıldızı Kim Kardashian, Beyaz Saray'da ABD Başkanı Donald Trump ile bir araya geldi. Oval Ofis'teki görüşmenin ardından Trump, Kardashian ile hapishane reformlarını konuştuklarını söyledi.

Kim Kardashian ile Trump Beyaz Saray’da buluştu

İki eski TV yıldızı Beyaz Saray’da bir araya geldi… Bir dönem televizyonda yarışma programı sunan iş adamı Donald Trump ile televizyon programıyla şöhrete kavuşan Kardashian ailesinin en popüler üyesi Kim Kardashian Beyaz Saray’da buluştu. Kardashian, Trump’ın damadı ve kıdemli danışmanı olan Jared Kushner ile bir araya geldi.

trump-twitter

ABD basınında gündem olan buluşma sonrasında Trump, Twitter üzerinden toplantının detaylarını ve bir kare fotoğraf paylaştı. Trump, “Kim Kardashian ile bugün harika bir toplantı yaptık, hapishane reformları ve cezalar hakkında konuştuk” dedi. Beyaz Saray’a siyah bir elbise ve sarı topuklu ayakkabı ile gelen Kardashian, konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Son dönemde Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile yakın temasta olan Trump’ın ünlü televizyon yıldızı ile görüşmesi uluslararası kamuoyunda, “Trump yanlış Kim ile toplantı yaptı” yorumlarının yapılmasına sebep oldu.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...