Kraliyet ailesinde böyle rezalet görülmedi: BBG’de yarışacak

Kraliyet ailesine girdikten sonra ailesiyle bağını koparmaya çalışan Meghan Markle'ın üvey kardeşinin İngiltere'de yayınlanan "Biri Bizi Gözetliyor" yarışmasına katılacağı ortaya çıktı. Ağustos'ta yayınlanacak programda Markle'ın kız kardeşi Samantha Markle, "Ailemle sorun yaşamam medyada yer almayacağım anlamına gelmez" dedi.

Kraliyet ailesinde böyle rezalet görülmedi: BBG’de yarışacak

Geçtiğimiz aylarda Prens Harry ile evlenerek kraliyet ailesine giren Meghan Markle’ın üvey kız kardeşi şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. ITV’de yayınlanan Good Morning Britain’e konuk olan Samantha Markle, ülkede oldukça popüler olan bir yarışma programında yer alacağı ortaya çıktı.

samantha-markle-1227502

Markle, sunuculara samimi açıklamalarda bulunurken, “Hayatım boyunca medyada çalıştım neden bir yarışma programında yer almayayaım? Aile sorunları dolayısıyla neden istediğim gibi yaşayamayacağım ki?” diye sordu. Markle, Ağustos ayında Channel 5’ta yayınlanacak Biri Bizi Gözetliyor’un ünlüler bölümünde yer alacağını söyledi. Markle, “Eğer size şimdi yarışma programına katılacağımı söylersem sizi öldürmek zorunda kalırım. Şu an proje için çok heyecanlıyım” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...