Kreşe bıraktığı çocuğunu almaya gittiğinde dehşete düştü!

ABD'de bir anne kreşe bıraktığı çocuğunu almaya gittiğinde gözlerine inanamadı. Çocuğun suratının morluklarla dolu olduğunu gören anne, kamera kayıtlarını izlediğinde şoka uğradı.

Kreşe bıraktığı çocuğunu almaya gittiğinde dehşete düştü!

ABD’nin Montana eyaleti Missoula bölgesinde yaşayan Tracy Blinoz, işi gereği 7 aylık kızı Eliana’yı Busy Hands adlı kreşe yazdırdı. İlk günlerde herhangi bir sorun yaşamayan Blinoz, bir hafta dolmadan kreş çalışanlarından telefon aldı.

Kızının başka bir çocuk tarafından ısırıldığını öğrenen anne, kreşe gittiğinde ise dehşet verici bir manzarayla karşılaştı. Kızının yüzünün morluklarla dolu olduğu gören anne kamera kayıtlarını görmek istedi.

kres-facebook2

Kayıtları izleyen anne, kızının başka bir çocuk tarafından defalarca kez ısırıldığını, Eliana’nın ağlamaya başlamasına rağmen hiçbir görevlinin duruma müdahale etmediğini gördü.

kres-facebook3

Olayın ardından anne şikayetçi olurken, çalışanlarla ilgili soruşturma başlatıldı. Blinoz, olayı gerçekleştirenin de çocuk olduğunu, böyle durumların olabileceğini ancak görevlilerin müdahale etmemesini kabul edemeyeceğini söyledi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...