Sözcü Plus Giriş

Melania Trump’tan 3 hafta sonra ses çıktı

En son 10 Mayıs'ta kamuoyunun karşısına çıkan ABD First Lady'si Melania Trump, sessizliğini Twitter üzerinden bozdu. Böbreklerinden ameliyat olduktan sonra sırra kadem basan Melania Trump'ın evliliğini ve sağlığını korumak için kamuoyundan uzaklaştığı iddia edilmişti. Melania Trump, Twitter üzerinden, "Ben iyiyim" yazdı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:00, 01/06/2018
Melania Trump’tan 3 hafta sonra ses çıktı

ABD Başkanı Donald Trump’ın geçtiğimiz aylarda eşi Melania Trump’ı geçtiğimiz yıllarda aldattığının ortaya çıkmasının ardından patlayan kriz büyüyor… O dönemlerde basının karşısına oldukça gergin bir şekilde çıkan ve eşi Donald Trump’ı sık sık tersleyen görüntülere sebep olan Melania Trump, Mayıs ayının ortasında bir ameliyat geçirmişti.

Böbreklerinden tedavi olan ve o günden itibaren bir daha sonra uluslararası basının karşısına çıkmayan Melania hakkında, “Evliliğini kurtarmak ve sağlığına kavuşmak için dinleniyor” iddiaları gündeme gelmişti. En son 10 Mayıs’ta kamuoyunun karşısına çıkan Melania hakkındaki iddialara Twitter üzerinden yanıt verdi. Donald Trump kadar Twitter’ı aktif kullanmayan Melania Trump, “Medyada benim nerede olduğum ve ne yaptığım ile ilgili iddialar görüyorum. Ben ailemle birlikte Beyaz Saray’dayım. Harika hissediyorum ve çocuklarımız ve Amerikan halkı için çok yoğun çalışıyorum” dedi.