Sözcü Plus Giriş

Melek yüzlü şeytan… Bikini mankeni uyuşturucu imparatoriçesi çıktı

Avustralya ülkede çökertilen uyuşturucu şebekesini konuşuyor... Avustralya'nın en popüler kentlerinden Sydney'nin kuzeybatısında yaşayan 23 yaşındaki Nateesha Barlin ve erkek arkadaşının uyuşturucu ve yasa dışı ilaç çetesini yönettiği ortaya çıktı.

Güncellenme: 11:57, 02/06/2018
Melek yüzlü şeytan… Bikini mankeni uyuşturucu imparatoriçesi çıktı

Avustralya’da ülke gündemi yakın zamanda çökertilen uyuşturucu şebekesi ve örgütün lideri… Avustralya basını Sydney’den ülkenin farklı noktalarına uyuşturucu ticareti yapan şebekeyi yakaladı. Avustralya’nın çok okunan gazetelerinden Daily Telegraph, örgütün beyni ve liderinin 23 yaşındaki bikini mankeni Nateesha Barlin ve vücut geliştirmeyle ilgilenen 24 yaşındaki Dylan Shaw olduğunu yazdı. Gazete, ikilinin ülkenin en karmaşık uyuşturucu şebekesini yönettiğini yazarken, çiftin suçlarını itiraf ettiği ve örgüt ile ilgili detayları verdiği belirtildi.

uyusuucu-facebook

Barlin’in steroid ve hormon geliştirici ilaç ve kimyasalların ticaretini yaptığı ifade edilirken genç kadının, “Ben bütün sahil bölgesini yönetiyorum” dediği öğrenildi. Çiftin tezgahı kolayca organize ettiği belirtilirken, kaçak ürün ve ilaçları Çin ve Filipinler’den ucuza aldıklarını ve bunları akrabalarının evlerinde sakladıkları ortaya çıktı.

uyusturucu-facebook

Barlin’in bu paketlerin üzerine, “Temizlik malzemesi”, “Ev eşyası” gibi ifadeler kullandığı belirtilirken çift hakkında karar 26 Haziran’da verilecek.