Milyonların izlediği dizi için gizli mesaj

Game of Thrones dizisinin yıldız ismi Maisie Williams, Instagram hesabından imalı bir paylaşımda bulundu. 2011'den beri dizinin kadrosunda olan oyuncu kanlı bir spor ayakkabı fotoğrafı paylaşarak, "Ayaktaki son kadın" mesajını verdi. Birçok takipçi Williams'ın dizinin sonuyla ilgili bir gizemi ortadan kaldırdığını iddia etti.

Milyonların izlediği dizi için gizli mesaj

Milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen Game of Thrones dizisinin yıldız oyuncusu Maisie Williams imalı bir sosyal medya paylaşımında bulundu. Instagram üzerinden üzerinde kan rengi boya olan beyaz spor ayakkabılarını paylaşan Williams, hayranlarını heyecanlandırdı.

Arya Stark karakterini canlandıran 21 yaşındaki oyuncu fotoğrafın yanına bazı hashtagler yükledi. Bunlar arasında “Ayaktaki son kadın” cümlesi dikkat çekerken, “Elveda Belfast. Elvada Taht Oyunları. Elveda Arya Stark” ifadesini de kullandı. Dizinin hayranları kanlı ayakkabı fotoğrafı hakkında son sezonu çekilen dizide Arya Stark karakterinin kanlı bir savaştan zaferle ayrıldığına dair yorumlar yaptı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...