Piyangodan çıkan 4 milyon poundu estetiğe harcadı

İngiltere'de yaşayan 57 yaşındaki Melissa Ede, Aralık 2017'de 'National Lottary' isimli şans oyunundan 4 milyon sterlin kazandı. Ede, bu parayı güzellik malzemeleri ve estetik operasyonlarına harcamayı karar verdi.

Piyangodan çıkan 4 milyon poundu estetiğe harcadı

Piyango çıktıktan sonra Ede, bir dönüşüm içine girdi. İngiltere’nin Hull kentinde taksi şoförü olarak çalışan trans birey, binlerce poundu bir dizi estetik operasyon için harcamaya karar verdi.

Bu harcamayı, ‘kendini daha çok beğendiği' bir hale gelmek için harcadığını söyleyen Ede’nin nişanlısı Rachel Nelson, “Sonuç çok büyük. Daha önce bir hindiye benziyordu ama şimdi yüzü çok değişti. Eskiden her yeri sarkıyordu” dedi.

Melissa'nın yeni hali sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Melissa’nın yeni hali sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Ede de bu konuda nişanlısına hak vererek aralarında, “Kafa nakli yapmalıyız” şeklinde espriler yaptığını dile getirdi. Dünyaya Keith olarak gelen Melissa Ede, “Yüzümü gerdirdikten sonra burnumu ve dişlerimi yaparak daha feminen, genç ve taze hissetmek istiyorum” dedi.

Piyango kazandıktan sonra yaptırdığı estetik operasyonun ardından bir TV programı yapmak için kolları sıvadığını da dile getirdi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...