Sözcü Plus Giriş

Polis kadından skandal olay: Arkadaşının ağzına külodunu tıkadı

ABD'nin en hareketli kentlerinden olan New York'ta akıl almaz bir olay yaşandı... New York'taki 72. Karakolda çavuş Ann Marie Guerra, dedektiflerden birinin ağzına zorla iç çamaşırını tıkadı. Dedektifin şikayeti sonrasında olay ortaya çıkarken soruşturma başlatıldı.

Sozcu.com.tr
11:46 -
Polis kadından skandal olay: Arkadaşının ağzına külodunu tıkadı

ABD, New York Polis Departmanı’nda yaşanan ilginç bir olayı konuşuyor… Ülkenin çok okunan gazetelerinden New York Post’ta yayınlanan haber, 72. Karakol’da görevli çavuş Ann Marie Guerra’nın hem kadın hem de erkeklerin kullanabildiği soyunma odasında dedektif Victor Falcon ile kavga ettiğini aktardı.

Guerra, iddialar hakkında bir açıklama yapmadı.

Guerra, iddialar hakkında bir açıklama yapmadı.

Falcon’un Guerra’yu, “Kirli iç çamaşırlarını hep ortalıkta bırakıyorsun” diye eleştirmesiyle başlayan atışma kısa sürede alevlendi. 38 yaşında ve evli bir kadın olan Guerra, Falcon’a itiraz etti. Eline aldığı iç çamaşırını, dedektifin ağzına tıkamaya çalıştı. Guerra bu sırada, “Bunlar temiz” diye bağırırken görgü tanıkları, genç dedektife “Küçük penisli” diyerek hakaret ettiğini söyledi.

Guerra’nın sosyal medya üzerinden de erkek meslektaşlarını sert bir dille eleştirdiği ifade edilirken olayla ilgili bir soruşturma başlatıldı. İki polis memuruna yakın görgü tanıkları, “Normalde çok yakın arkadaşlardı. Guerra oldukça argo konuşurdu ve ikisi arasında romantik bir ilişki yoktu. Nasıl bu hale geldiler bilmiyoruz. Hep bel altı espriler yaparlardı” dedi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 11:52 24.10.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more