Samsung’un patronu farkında olmadan yeni modeli tanıttı

Teknoloji dünyası, Güney Koreli teknoloji markası Samsung'un CEO'su DJ Koh'u ve elindeki gizemli telefonu konuşuyor... Markanın yapım aşamasında olduğu iddia edilen yeni modelini kullanan DJ Koh konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Samsung’un patronu farkında olmadan yeni modeli tanıttı

Teknoloji dünyası bir fotoğraf karesini konuşuyor… Güney Kore basınında yer alan ve kısa sürede sosyal medyada paylaşım rekoru kıran fotoğrafın başrolünde Samsung CEO’su DJ Koh ve elindeki bir akıllı telefon yer alıyor.

samsun-thesun

Bir etkinlikte bir kadınla görüntülenen DJ Koh, elindeki telefonla uğraşırken yanındaki kadın da etrafa bakıyor. Fakat teknoloji meraklıları bu fotoğraf karesinde önemli bir detayı fark edince bu karenin önemi bir kat daha arttı. Zira DJ Koh’un elinde tuttuğu telefon modeli henüz piyasaya çıkmayan bir model.

Uzmanlar Samsung'un eski model telefonunda kameraların yatay olduğunu, CEO'nun elindeki cihazdaki kameraların ise üçgen şeklinde olduğuna dikkat çekti.

Uzmanlar Samsung’un eski model telefonunda kameraların yatay olduğunu, CEO’nun elindeki cihazdaki kameraların ise üçgen şeklinde olduğuna dikkat çekti.

9 Ağustos’ta görücüye çıkması planlanan Galaxy Note 9’e benzeyen bir telefonu elinde tutan Koh böylelikle farkında olmadan cihazın sürprizini bozdu. Zira eski modellerden cihazın üst kısmında yatay olarak yer alan kameralar Koh’un telefonunda üçgen şeklinde yer alıyor. Uzmanlar Samsung’un yeni bir kamera teknolojisi üzerinde çalıştığını iddia etti.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...