Sex And The City’nin Samantha ve Carrie’sinin arası açıldı

Bir dönemin New York efsanesi olan Sex and the City dizisinin yıldızı Kim Cattrall'ı, Sarah Jessica Parker en kötü gününde yalnız bıraktı.

Sex And The City’nin Samantha ve Carrie’sinin arası açıldı

Sex and the City dizisinin unutulmaz oyuncusu Kim Cattrall Instagram’ından kardeşi Christopher Cattrall’in kaybolduğunu açıkladı, kaybolan kardeşi için yardım çağrısı yaptı. Ardından da geçtiğimiz Pazartesi günü Kim Cattrall,Instagram’dan yaptığı yeni açıklamada kardeşinin öldüğünü açıkladı ve bu özel zamanda özel hayata saygı duyulmasını istedi.

catrall

Kim Cattrall, bugün yaptığı yeni paylaşımıyla 6 sezon boyunca Sex and The City’nin film setinde birlikte başrollerini paylaştığı yakın arkadaşı Sarah Jessica Parker’ı en kötü gününde yanında olmamakla suçladı. Ve Sarah Jessica Parker’i etiketleyerek; ”Senin sevgine ve desteğine bu kötü günümde ihtiyacım yok” yazdı.

basliksiz-1

Kim Cattrall, yaptığı yeni paylaşımıyla 6 sezon boyunca Sex and The City’nin film setinde birlikte başrollerini paylaştığı yakın arkadaşı Sarah Jessica Parker’ı en kötü gününde yanında olmamakla suçladı.

basliksiz-1

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...