Sigara yüzünden bu hale geldi!

Sarhoş annesinin unuttuğu sigara evi çıra gibi yaktı. İtfaiyeciler onu kömüre dönmüş bir bebek zannetti... İşte mucizevi kurtuluşun öyküsü...

Henüz 2 yaşındayken çok korkunç bir olay yaşadı. İngiltere’deki evleri sarhoş annesinin sigarası yüzünden yanmaya başlamıştı.Eve giren itfaiyeciler küçük kızı kömürleşmiş bebek sandılar.
Kızın sağ olduğunu anlayınca hemen hastaneye kaldırdılar.Küçük kız inanılmaz bir şekilde hayata tutundu. Ancak bu tutunmanın bedeli ağır oldu. İki elinden ve parmaklarından oldu. burnu yanıktan sonra sadece bir delik olarak kaldı. Yüzünde ve bütün vücudunda feci yanık izleri vardı.Bu kötü görünüşe ve içine attığı acılara rağmen okulunu bitirdi.

e3
Baba Paul, “Kızımla gurur duyuyorum. Onun okula gideceğini bile düşünemezken mezun olduğunu görmek inanılmaz. Büyüdüğünü göreceğimi bile düşünmemiştim ama o gerçek bir savaşçı” ifadelerini kullandı. Terri de okuldaki arkadaşlarının kendisine her zaman destek olduğunu söyleyerek, şimdiki hedefinde üniversiteye girmenin olduğunu açıkladı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...