Sözcü Plus Giriş

Sıla Şahin’in çıplak fotoğrafları çalındı

Almanya'da yaşayan ve ülkede en bilinen Türk oyunculardan biri olan Sıla Şahin, siber saldırıya maruz kaldı. Almanya'nın çok satan gazetelerinden Bild'de yer alan haberde 32 yaşındaki Şahin'in uygunsuz fotoğraflarının sızdırıldığı belirtildi. 6 aylık hamile olan Şahin'in avukatına talimat verdiği belirtildi.

12:28 -
Sıla Şahin’in çıplak fotoğrafları çalındı

2011 yılında erkek dergisi Playboy’un Almanya edisyonuna çıplak pozlar vererek, “Playboy’a soyunan ilk Türk” olan Sıla Şahin, Almanya’nın gündeminde. 6 aylık hamile olan 32 yaşındaki Şahin hakkında bir habere imza atan Bild gazetesi, genç oyuncunun siber saldırıya maruz kaldığını aktardı.

Gazetenin haberinde, Şahin’in bu gelişme ile şok olduğu belirtilirken, siber saldırganların Şahin’in uygunsuz fotoğraflarının internet üzerinde paylaşıldığı açıklandı. Doğum için gün sayan Şahin, Avusturyalı kaleci Samuel Radlinger ile evlenmiş ve eşinin kariyerine devam ettiği Norveç’te yaşamaya başlamıştı.

sila-instagram

Alman basınında yer alan haberlere göre Şahin, avukatına talimat vererek fotoğrafların kaldırılması için işlemleri başlattı.

 

Son güncelleme: 12:31 22.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more