Sözcü Plus Giriş

Cemal Kaşıkçı’nın son sözleri ortaya çıktı

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın son sözleri ortaya çıktı. Amerikan CNN televizyonunun haberine göre; Kaşıkçı'nın son sözü "Nefes alamıyorum" oldu.

02:28 -
Cemal Kaşıkçı’nın son sözleri ortaya çıktı

Amerikan CNN televizyonunun haberine göre, Cemal Kaşıkçı’nın öldürülmeden önceki son sözleri ”Nefes alamıyorum” oldu.

CNN, haberini Kaşıkçı cinayeti soruşturması hakkında brifing alan ve Kaşıkçı’nın son anlarının ses kaydının çevirisini gören bir kaynağa dayandırdı.

İLGİLİ HABERNY Times: Kushner, Kaşıkçı'dan sonra Selman'a tavsiyeler verdiNY Times: Kushner, Kaşıkçı'dan sonra Selman'a tavsiyeler verdi

Kaşıkçı’nın ölümünün acemice işlenmiş bir cinayet olmadığını ve önceden planlandığını söyleyen haber kaynağı, Kaşıkçı’nın kendisini öldürmek isteyenlere karşı mücadele verdiğini belirtti.

CESEDİ TESTERE İLE PARÇALARA AYRILDI

Ses kaydı dökümlerinde Kaşıkçı’nın cesedinin bir testere ile parçalara ayrıldığı bilgisinin de yer aldığı belirtilen haberde, faillere Kaşıkçı’nın bedeni parçalara ayrılırken müzik dinlemeleri tavsiye edildiği ifade edildi.

Haberde ayrıca ses kaydı dökümlerinde cinayet işlendikten sonra birtakım telefon görüşmeleri yapılarak karşı tarafa bilgi verildiği bilgisinin de yer aldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERCemal Kaşıkçı'nın çocukları ilk kez konuştu! 'Tek istediğimiz...'Cemal Kaşıkçı'nın çocukları ilk kez konuştu! 'Tek istediğimiz...'

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın 2 Ekim’de Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülmesi üzerine eleştirilerin hedefi olmuştu. ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatının (CIA), Kaşıkçı’nın öldürülmesi emrini bin Selman’ın verdiği sonucuna ulaştığı bildirilmişti. AA

Son güncelleme: 15:20 24.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more